Lepsza niż tysiąc innych kobiet. To nią zachwyca się teraz Hollywood

Wystarczyła jedna rola, by z nikomu nieznanej dziewczyny zamieniła się w prawdziwą gwiazdę. Cate Blanchett wyszeptała jej, że była wspaniała, z Anną Wintour podziwiała pokaz Calvina Kleina, a Miuccia Prada uczyniła ją twarzą swojej nowej kampanii. Kenijska piękność Lupita Nyong'o po premierze "Zniewolonego" zaczęła podbijać świat. Za swój talent aktorski ma szansę na Oscara, za wyczucie mody - na status nowej ikony stylu.
Zaszufladkowano do kategorii Bez kategorii

10 największych obciachów. Tego nie należy robić na Oscarach

Jeden z gości straszył widownię ze sceny swoim nagim przyrodzeniem, innemu wymsknęło się przekleństwo w chwili, gdy ogłoszono, że Oscara dostał jego konkurent. Pewien reżyser ogłosił, odbierając statuetkę: "Jestem królem świata!", czym ustanowił rekord megalomanii. Jeden z prowadzących śpiewał piosenkę "Widziałem twoje cycki", podając nazwiska aktorek, również tych siedzących na widowni. Kto w historii oscarowej gali zadziwił najbardziej?
Zaszufladkowano do kategorii Bez kategorii

Wiosenne bukiety

Wiosna to piękna pora na ślub. Wszystko się budzi i rozkwita, powracają kolory. Zobacz piękne i inspirujące bukiety jakie proponujemy na wiosenny ślub.
    


Zaszufladkowano do kategorii Bez kategorii

10 powodów, dlaczego Oscar NIE jest najważniejszą nagrodą na świecie

Największym reżyserom nie wręczono go nigdy, a filmy wszech czasów nagradzano jedynie za scenariusz. Mimo że nazywany jest najważniejszą nagrodą filmową na świecie, to tylko posiadacze złotej statuetki twierdzą, że tak jest naprawdę. Bo Oscar to nie dowód uznania dla sztuki. To przepustka do tego, by filmowy towar znalazł się na najwyższej półce filmowego hipermarketu, a jego wykonawcy powiększyli swoje honoraria o kilka zer.
Zaszufladkowano do kategorii Bez kategorii